Filmekimi İçin Geri Sayım Başladı...

23:01 ebru altin 2 Comments

İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Vodafone FreeZone sponsorluğunda bu yıl on birincisi düzenlenecek ve sinemaseverlerin her yıl iple çektiği Filmekimi'nde bu yıl, yine sinema dünyasından parlak yapımlar, usta yönetmenlerin dünyanın belli başlı festivallerinde gösterilmiş son yapıtlarının da aralarında bulunduğu 39 film, izleyicilerin karşısına çıkacak.

Zengin programıyla Filmekimi, 29 Eylül - 7 Ekim tarihlerinde, İstanbul'da 9 gün boyunca Atlas, Beyoğlu ve Nişantaşı Citylife City's olmak üzere 3 sinemada izleyicilerle buluşacak.

11 Filmekimi'nin sponsoru Vodafone Freezone, sinema kampanyasını Filmekimi'nde de sürdürecek.

Vodafone FreeZone'lular Filmekimi boyunca seçtikleri iki filmde, bir bilet aldıklarında, bir bilet hediye kazanacaklar. Kampanya bilet satışları 22 Eylül 2012 tarihinden itibaren sadece www.biletix.com ile Atlas ve Beyoğlu sinemalarındaki gişelerden yapılacak.

Filmekimi kapsamında hafta içi gündüz seansları (11.00, 13.00, 16.00) 5 TL, hafta içi 19.00 ve 21.30 seansları ile hafta sonu tüm seanslar ise tam 15, indirimli 10 TL üzerinden satışa çıkarılacak.

Not: Bursa, İzmir, Ankara, Erzurum, Diyarbakır ve Gaziantep'te gerçekleştirilecek gösterimlerin biletleri de 22 Eylül Cumartesi günü aynı kanallardan satışa çıkarılacak. Van ve Batman'da yapılacak gösterimler ise ücretsiz olacak.

You Might Also Like

2 yorum :

  1. harika bir organizasyon olmuş.
    Kim Kİ Duk! candır bu adam. keşke gidebilseydim :(

    YanıtlaSil
  2. Festival kapsamında gösterilecek filmleri düşündükçe insana heyecan basıyor doğrusu. Gidebilirsiniz umarım...

    YanıtlaSil